13.05.2014

MOSiR PBS Bank KHS Krosno – MKS Wikana Start Lublin

Mecz o 3 miejsce rozgrywany jest w formule "mecz i rewanż" . Pierwsze spotkanie odbyło się w Lublinie w niedziele 11 maja.  Nasi koszykarze zrobili pierwszy krok do zdobycia brązowego medalu w rozgrywkach 1 ligi dzięki zwycięstwu z MKS Wikaną Start S.A. Lublin 79:65. Najwięcej punktów dla Krośnian zdobył Adam Parzych - 16 (4x3).

Rewanż odbędzie się w sobotę 17 maja o godz. 17.00 w Mieście Szkła na hali przy ulicy Bursaki. Na podstawie łącznego wyniku dwumeczu zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma brązowe medale od przedstawiciela PZKosz.

W sezonie zasadniczym drużyna z Krosna wygrała 20 meczy z czego aż 11 u siebie i zajęła 2 miejsce w tabeli. Natomiast drużyna z Lublina sezon zakończyła z bilansem 15 zwycięstw i 11 porażek, kończąc rundę zasadniczą na 8 miejscu. Drużyny w sezonie 2013/2014 spotkały się dwukrotnie i za każdym razem wygrywała drużyna Biało-Zielonych. W Lublinie nasz zespół zwyciężył po dogrywce 65-62,a bohaterem spotkania był Wojciech Pisarczyk, który w ostatniej sekundzie dogrywki trafił za 3. W Krośnie emocji było dużo mniej i nasz zespół pewnie wygrał 101-85.

MOSiR PBS Bank KHS Krosno – MKS Wikana Start Lublin - zdjęcie w treści

Mecz dedykowany będzie firmie Transition Technologies S.A.., naszemu strategicznemu sponsorowi i producentowi aplikacji mobilnej MOSiR Krosno na telefony iPhone. Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji z QR kodu, który umieściliśmy na plakatach i folderach meczowych.

W przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutowy, w którym do wygrania będą koszulki Moro Mocne Ubrania z nazwiskami koszykarzy KKK MOSiR Krosno.

Zapraszamy na ostatnie Białe Szaleństwo w Krośnie w sezonie 2013/2014.