02.03.2015

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w boksie

W Hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie w dniach 28.02-01.03 odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w boksie w kategoriach kadet, junior, młodzieżowiec (senior). Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski.

K.S. BUDO reprezentowali zawodnicy: Hubert Bukowiecki, Sławomir Fortuna, Maksymilian Gibadło, Mateusz Krawiec, Jan Kurzawa, Maciej Pluciński, Daniel Sikorski, Bartłomiej Wojnarowski. Zawodnikom sekundował trener Bronisław Krawiec.

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w boksie - zdjęcie w treści

W trakcie mistrzostw podsumowano współzawodnictwo za rok 2014, i miło nam poinformować, że uzyskaliśmy w nim 2 miejsce w kategorii klub. Również trener Bronisław Krawiec został wyróżniony 2 miejscem w kategorii trener.

Mistrzostwa można uznać za udane, zdobyliśmy trzy tytuły mistrzowskie oraz dwa tytuły wicemistrzowskie co zaowocowało drugim miejscem drużynowo.

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w boksie - zdjęcie w treści  nr 1

Tytuły najlepszych zawodników w kategoriach wiekowych zdobyli: kadet - Hubert Bukowiecki KS BUDO Krosno, junior - Marcin Majka Wisłok Rzeszów, senior - Maksymilian Gibadło KS BUDO Krosno.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.