Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna
07.06.2016

W miniony weekend świętowaliśmy Dni Krosna. Z tej okazji w mieście działo się wiele m.in. na euroboisku przy ul. Bursaki rozegrano Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w kategoriach U-10 i U-11 o Puchar Prezydenta Miasta Krosna.

W kategorii U-10 królem strzelców został Kacper Kulik ze Strzyżowa, który zdobył 11 bramek. Najlepszym bramkarzem uznano również zawodnika ze Strzyżowa Dawida Złotka. Najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrano  Richarda Barana słowackiego piłkarza ze Svidnika.

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna - zdjęcie w treści  nr 1

Natomiast w kategorii U-11 królem strzelców został Michał Kus z Krosna, który zdobył 3 bramki. Najlepszym bramkarzem uznano również zawodnika z Krosna Mikołaja Janusza. Najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrano Kristiana Luscika słowackiego piłkarza ze Svidnika.

Wszystkie drużyny biorące udział w obu kategoriach wiekowych otrzymały pamiątkowe puchary a zawodnicy w klasyfikacjach indywidualnych  statuetki  - ufundowane przez Prezydenta Miasta Krosna.

Nagrody wręczali obecni na Turnieju: Zastępca Prezydenta Miasta Krosna Bronisław Baran, Burmistrz miasta Svidnika (Słowacja) Jan Holodniak, Zastępca Burmistrza Jarosławia Dariusz Tracz, Dyrektor MOSiR Krosno Antoni Dębiec.

Sędziowie Turnieju: Stanisław Jagieła, Stanisław Liwosz.