Plakat Miasto Szkła Krosna vs Wałbrzych
08.11.2023

Mecz na szczycie Miasto Szkła Krosno - Górnik Zamek Książ Wałbrzych

Po zwycięstwie nad Astorią i SKS-em przed podopiecznymi trenera Edmunds’a Valeiko jeszcze trudniejsze zadanie. W piątkowy wieczór o godzinie 19:00 Szklany Team podejmie na własnym parkiecie zespół Górnika Zamek Książ Wałbrzych.

 

Po rozegraniu 8 kolejek podopieczni Andrzeja Adamka z dorobkiem 15 punktów zajmują 2 miejsce w ligowej tabeli. Realnie Górnik jest liderem rozgrywek ale po rozegraniu przez Biało-Zielonych meczu awansem z Kociewskimi Diabłami, to nasz zespół przewodzi z tabeli. Liderem biało-niebieskich jest środkowy Piotr Niedźwiecki (13,1 pkt) którego wspierają, były zawodnik Miasto Szkła Krosno – Dawid Dawdo (12 pkt) oraz Francis Han (9,2 pkt, 5,4 as.). Poza wspomnianymi zawodnikami, w kadrze naszego rywala są doświadczeni zawodnicy, znani z ligowych parkietów: Witalij Kowalenko, Krzysztof Jakóbczyk czy Miłosz Góreńczyk. Trener Adamek ma w swoim składzie także doświadczonego obcokrajowca Davida Jacksona, który w latach 2010-2016 był zawodnikiem ekstraligowego PGE Turów Zgorzelec.

W minionym sezonie rywalizacja między oboma zespołami zakończyła się remisem. W meczy wyjazdowym Krośnianie ulegli wysoko w Wałbrzychu 92:68 a w Krośnie po dogrywce góra byli zawodnicy Edmunds’a Valeiko 95:93. Na prośbę naszego rywala mecz został przeniesiony z niedzieli na piątek. Tak więc nasza drużyna ma mniej czasu na regenerację po trudnym pojedynku z Kociewskimi Diabłami.

Plakat Miasto Szkła Krosna vs Wałbrzych (1).jpg [12.70 MB]

Mimo dnia roboczego liczymy na pełne trybuny naszych wiernych fanów i głośny doping. Jesteście naszym szóstym zawodnikiem i razem tworzymy Szklany Team. Do zobaczenia w piątek na hali przy ul. Bursaki 29. Kasa biletowa będzie czynna od godziny 17:00.

W przerwie piątkowego meczu na Kibiców czeka ponownie konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Przerwy pomiędzy kwartami umilą występy cheerleaderek z Akademii Fragolin. Za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy.

W biurze Klubu będą do nabycia nowe wzory t-shirtów klubowych, koszulki meczowe oraz worki od naszego nowego partnera odzieżowego firmy Cutline Wear Factory. Ofertę gadżetów powiększyły kubki klubowe od naszego partnera – drukarni HEDOM.

Przypominamy, że bilety można kupić za pośrednictwem portalu basketkrosno.abilet.pl.

 

 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 515 252 776
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie