Plakat Jarmark Świąteczny
23.11.2023

Krośnieński Jarmark Świąteczny: Świąteczna Magia Powraca na Rynek!

Krosno szykuje się na wyjątkowe świąteczne doświadczenie! Blisko 50 entuzjastycznych wystawców oraz niepowtarzalna, magiczna atmosfera zapełnią krośnieński Rynek już 3 grudnia. To właśnie tam, po raz trzeci, odbędzie się Jarmark Świąteczny, przygotowany przez Fundację GraTy, przy wsparciu Regionalnego Centrum Kultury Pogranicza.

Zeszłoroczna edycja tego wydarzenia okazała się spektakularnym sukcesem, co skłoniło blisko 50 lokalnych wystawców do udziału w tegorocznej odsłonie. Inspirując się inicjatywą Przemysława Niepokója-Hepnara, organizatorzy postanowili kontynuować tę tradycję w 2023 roku - podkreśla jedna z koordynatorek akcji, Basik Płaza z Fundacji GraTy.

To wyjątkowy dzień, w którym jednoczymy lokalnych mieszkańców, wspierając naszych przedsiębiorców i twórców rękodzielniczych. To także doskonała okazja, by delektować się lokalnymi specjałami i unikalnym rękodziełem oraz wczuć się w niepowtarzalną atmosferę krośnieńskiej starówki - rozwija Julia Zych, druga koordynatorka inicjatywy

miniatura jarmark.jpg [143.76 KB]

Zapowiedź Jarmarku Świątecznego w Krośnie: wyjątkowe przeżycie dla całej rodziny!
Jarmark rozwinie się na urokliwych krośnieńskich podcieniach oraz na płycie Rynku, otwierając swoje bramy o godzinie 14:00 i trwając aż do godziny 20:00. To idealna okazja, by znaleźć wyjątkowy prezent świąteczny, poczuć magię zbliżających się świąt oraz skosztować pysznych regionalnych smakołyków.

Warto podkreślić, że Jarmark Świąteczny nie tylko oferuje niezapomniane doznania dla zmysłów, ale jest również doskonałą platformą do wsparcia lokalnych twórców, rękodzielników oraz przedsiębiorców. To nie tylko okazja do zakupów, ale także do zacieśniania więzi społecznościowej i celebracji unikalnych talentów naszego regionu.

Krosno Gotowe na Świąteczne Inspiracje!
To wydarzenie staje się nieodłącznym elementem krośnieńskiego kalendarza świątecznego, kształtując wspaniałą tradycję związaną z okresem Bożego Narodzenia. Zatem nie przegapcie okazji, by doświadczyć magicznego ducha świąt i cieszyć się atmosferą jedynego tak społecznego Jarmarku Świątecznego na krośnieńskim Rynku.

 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Blich 1

tel/fax. 515 252 776
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie