02.07.2018

Krośnieńscy strażacy w bardzo dobrej formie

Dobry występ krośnieńskich strażaków w biegach przełajowych w XV Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego PSP. Zawody odbyły się 28 czerwca 2018 r. w Krempnej.

Krośnieńską komendę reprezentowało 7 strażaków, którzy zajęli takie oto miejsca:
  • mł. ogn. Marcin Bik zajął 1 miejsce w kategorii "mężczyzn 30-39 lat" i  2 miejsce w kategorii "Open" w klasyfikacji województwa podkarpackiego,
  • mł. asp. Robert Kubit zajął 2 miejsce w kategorii "M 30-39" i 4 miejsce w kategorii "Open",
  • asp. Kamil Krzyżewski zajął 2 miejsce w kategorii "M 20-29" i 6 miejsce w kategorii "Open",
  • sekc. Paweł Turek zajął 4 miejsce w kategorii "M 30-39" i 11 miejsce w kategorii "Open",
  • st. sekc. Paweł Fejkiel zajął 3 miejsce w kategorii "M 20-29" i 20 miejsce w kategorii "Open",
  • kpt. Marcin Biedka zajął 9 miejsce w kategorii "M 30-39" i 16 miejsce w kategorii "Open",
  • st. kpt. Maciej Farbaniec zajął 19 miejsce w kategorii "M 30-39" i 37 miejsce w kategorii "Open".

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.