27.10.2014

Kolejne sukcesy krośnieńskich biegaczy

Zawodnicy KKB Mosir Krosno odnieśli kolejne  sukcesy podczas ostatnich biegowych zawodów.

Marcin Michalec zawodnik KKB Mosir Krosno zajął II miejsce w całym cyklu biegów Pereł Małopolski. Zawody odbyły się w Kościelisku gdzie Marcin zajął również II miejsce Open na dystansie 10 km.

Kolejne  sukcesy krośnieńskich biegaczy - zdjęcie w treści
Na zdjęciu Marcin Michalec od lewej na podium

Marcin Michalec zajął również  II miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski w Nordic Walking na dystansie 3,5 km. Mistrzostwa w Nordic Walking rozegrano w Krynicy.

Kolejne  sukcesy krośnieńskich biegaczy - zdjęcie w treści  nr 1
Na zdjęciu od lewej Marcin Michalec

Natomiast w 90 Maratonie Pokoju w Koszycach zawodnicy KKB Mosir Krosno zajęli  III miejsce w sztafecie maratońskiej. Wśród 187 sztafet z kilku krajów Europy nasi zawodnicy ulegli tylko sztafetom słowackim BEHEME.sk i TJ. Obal Servis Koszyce.

Kolejne  sukcesy krośnieńskich biegaczy - zdjęcie w treści  nr 2
na zdjęciu od lewej: Marcin Niezgoda, Łukasz Medejczyk, Bartłomiej Tomkiewicz oraz Marcin Michalec