Zapraszamy na wyjątkowy seans kina plenerowego pod gołym niebem! Już 28 czerwca na parkingu głównym przed szkołą "Naftówką" będzie można obejrzeć wzruszający film „Był sobie pies”.
Data: 28.06, miejsce: Parking główny przed szkołą, ul. Bohaterów Westerplatte 20
Godzina: 21:30
Wstęp bezpłatny!
Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi, zabierz koc lub leżak i spędź letni wieczór przy wspólnym oglądaniu filmu na świeżym powietrzu.
![KINO_PLAKAT.jpg [467.73 KB]](https://krosno.pl/storage/image/core_files/2026/6/25/59e4b388c053c6efa78a52ac9fadeaf8/jpg/umkrosno/preview/KINO_PLAKAT.jpg)
Wydarzenie realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Krosna w ramach Budżetu Obywatelskiego.
![herb.png [21.51 KB]](https://krosno.pl/storage/image/core_files/2020/9/16/3c5221ac49d04b697c0f0dda11ca7266/png/umkrosno/preview/herb.png)