Rozgrywki playoff w Krośnie
16.03.2021

KARPATY Krosno Glass – Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie odniosła dwa zwycięstwa w fazie PLAY-OFF

Siatkarze Karpat Krosno dwukrotnie pokonali we własnej hali drużynę MKS MOSiR Jasło. Obydwa mecze były bardzo emocjonujące, po obydwu stronach można było zobaczyć bardzo ciekawe akcje. Mecze były transmitowane on-line przez Internet. Bardzo żałujemy, że kibice nie mogli dopingować swoich drużyn osobiście na hali. Wsparciem dla grających siatkarzy był wspaniały doping zawodników „z kwadratu”.

W sobotnim meczu Karpaciarze nie stracili ani jednego seta wygrywając 3:0. Następnego dnia drużynie z Jasła udało się wygrać tylko jeden set a mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Krosna.
Rywalizacja w fazie PLAY-OFF toczy się do trzech zwycięstw. Naszym siatkarzom brakuje już tylko jednego zwycięstwa aby awansować do półfinału w walce o I ligę.

Teraz rozgrywki przenoszą się do Jasła. Trzeci i ewentualnie czwarty mecz odbędą się w dniach 20-21 marca. Jeśli w powyższych terminach jedna z drużyn nie wygra trzech spotkań to rozstrzygające, piąte spotkanie odbędzie się w Krośnie w dniu 31 marca.
Jak wiadomo faza PLAY-OFF "rządzi się swoimi prawami" a tym bardziej mecze derbowe więc na pewno nie zabraknie wielu emocji i dobrej siatkówki.

Zapraszamy do gorącego kibicowania podczas transmisji on-line na fanpage`u @KSSKarpatyKrosno