Dron trzymany w ręce
07.10.2021

JUŻ W SOBOTĘ (9.10) DRONE SHOW W KROŚNIE

Już w najbliższą sobotę 9 października o godz. 19.00 zapraszamy do Krosna na wyjątkowe wydarzenie - Drone Show - pokaz dronów odbywający się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w 2021 r. to wyjątkowe widowisko, który zapewni widzom niezapomniane wrażenia. Jedyne takie show w Polsce!

 

Na lotnisku w Krośnie w niebo wyruszy aż 100 bezzałogowych statków powietrznych, które zabiorą widzów w niezapomnianą podróż po Podkarpaciu.
Zapraszamy serdecznie do Krosna by obejrzeć pokaz na żywo. Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli być z nami na miejscu zaplanowana została transmisja w internecie.

Dodatkowa atrakcją będzie niespodzianka dla miłośników wyścigów samochodowych! Odbędzie się bowiem prezentacja zawodników Automobilklubu Małopolskiego Krosno po finałowych rundach Mistrzostw Polski, przeprowadzonych podczas 18. Wyścigu Górskiego PRZĄDKI-VALVOLINE.

Valvoline.jpg [655.92 KB]

Samochody zawodników zostaną ustawione w bezpośrednim sąsiedztwie strefy publiczności w godzinach 18:30-19:30. Każdy kto przybędzie na Dron Show będzie miał okazję zapoznać się z budową samochodu wyścigowego, porozmawiać z zawodnikami oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Zawodnikami, którzy zaprezentują swoje samochody będą Karol Krupa, Szymon Piękoś oraz Jakub Ulanowski.

   drone3.png [414.86 KB]

Ważna wskazówka dla widzów UWAGA: Wejście na pokaz planowane jest od strony ul. Kaczorowskiego!
Strefa publiczności przeznaczona dla osób, które przybędą na pokaz dronów będzie zlokalizowana na terenach strefy inwestycyjnej znajdującej się przy ul. Kaczorowskiego. Strefa będzie znajdować się mniej więcej w połowie długości ul. Kaczorowskiego, na wysokości łącznika z ul. Lotników obok firm LAMINEX oraz ECOLINE(zgodnie z załączonym schematem). Teren strefy publiczności zostanie oświetlony przez wozy jednostki OSP Krosno-Turaszówka, które dodatkowo będą tak umiejscowione, aby jednocześnie wyznaczyć początek i koniec strefy.

Plan 2.jpg [268.67 KB]


Na wydarzenie będzie można przybyć samochodem. Wjazd na ul. Kaczorowskiego od ul. Lotników będzie możliwy od strony ul. Zręcińskiej oraz ul. Słonecznej (Osiedla R. Traugutta oraz dzielnicy Suchodół). Na czas wydarzenia na ul. Kaczorowskiego zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy zgodnie z przedstawionym schematem. Prawy pas będzie służył do komunikacji dla samochodów osobowych, natomiast na lewym pasie będzie można zaparkować swój samochód. Wyjazd z terenu wydarzenia będzie możliwy łącznikiem ul. Kaczorowskiego z ul. Lotników, zgodnie z przedstawionym schematem.

Prosimy wszystkich, którzy będą chcieli wziąć udział w pokazie o przybycie na miejsce wydarzenia co najmniej 30 minut wcześniej (pokaz zaplanowany jest na godzinę 19:00). Mając na uwadze specyfikę pokazu, drony będą ustawione w ten sposób, aby tworzone przez ich napisy oraz figury były widoczne właśnie z wyznaczonej strefy publiczności. Przybycie na miejsce odpowiednio wcześniej pozwoli na spokojne zaparkowanie samochodu oraz przejście do strefy publiczności.

 

Zapisz sie do newslettera Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

herb.png [21.51 KB]

Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 43 675 43
fax 13 43 628 65
um@um.krosno.pl

Kontakt z Inwestorami
Urząd Miasta Krosna

38-400 Krosno
ul. Lwowska 28a

tel. 13 47 43 301
ri@um.krosno.pl

Informacja Kulturalno-Turystyczna

38-400 Krosno
ul. Rynek 5

tel/fax. 13 43 27 707
pikt@muzeumrzemiosla.pl

- otwiera się w nowej karcie