13.04.2015

Dwa tytuły Mistrzów Polski dla zawodników KKB MOSiR Krosno

W ostatni weekend zawodnicy na co dzień trenujący w KKB MOSiR Krosno zdobyli dwa tytuły Mistrzów Polski – Kamila Zatorska w biegach górskich, a Marcin Michalec w Nordic Walking.

Mistrzostwa Polski w biegach górskich młodzików i juniorów stylem anglo- saskim rozegrano w Ustrzykach Dolnych. W zawodach bardzo dobrze spisali się zawodnicy KKB MOSiR Krosno.

Dwa tytuły Mistrzów Polski dla zawodników KKB MOSiR Krosno - zdjęcie w treści

Dwa tytuły Mistrzów Polski dla zawodników KKB MOSiR Krosno - zdjęcie w treści  nr 1

Wśród juniorek na 4 km złoty medal zdobyła Kamila Zatorska, wśród juniorów młodszych na tym samym dystansie IV miejsce zajął Wojciech Gęsiak a Bartłomiej Raś był VI.
Drużynowo KKB MOSiR uplasował się na bardzo dobrym IV miejscu w Polsce.

Natomiast Marcin Michalec KKB MOSiR Krosno został mistrzem Polski seniorów w Nordic Walking na dystansie 42 km uzyskując czas 4.43.57, który jest nowym rekordem Polski.

Mistrzostwa rozegrano w Osielsku koło Bydgoszczy.